za 12 December 2009 DNNB Pt. 22 ft. NOISIA & MC Jay+ Miblati + Bastine + Loudanov
powered by DNNB / Heerlen Massive Dance > Drum & Bass | aanvang 22.00 | Open 22.00 kassa E 10,00 | voorverkoop E 8,00 | studentenprijs E 8,00
DNNB pt. 22 ft. NOISIA & MC JAY is uitverkocht! Heb jij misgegrepen? Wellicht wil je dan wel genieten van ons 'Breaks && Biefstuk'-Cafe met Vieze Vingerz & stRIKt! GRATIS ENTREE! Ook niet vergeten: wacht niet te lang met het kopen van kaarten voor oud-op-nieuw! 'Massive NYE', is een te gekke avond en samenwerking tussen DNNB, Dubstance en Nachtstroom!
Drum & Bass is springlevend! Met alweer de 22ste editie van DNNB bewijzen we ook hier in Parkstad dat de wortels van de Breakbeat even diep rijken als de mijnschachten die onder ons doorlopen. We graven inmiddels al 2,5 jaar naar de beste DJ's uit de lage landen, met zo nu en dan uitstapjes door heel Europa en ver daarbuiten. Als headliners van deze editie brengen we julllie de gekroonde koningen van de Nederlandse drum & bass-scene die ook wereldwijd naam & faam hebben opgebouwd. We hebben het uiteraard over niemand minder dan de mannen van NOISIA! Uit onze eigen schachten zijn het de 'DNNB All Stars' Miblati, Bastine & Loudanov die voor de audio-visuele verwennerij zullen zorgen.
NOISIA: NOISIA is de Nederlandse toonaangevende drum & bass formatie uit Groningen die bestaat uit 3 dj's: Nik Roos, Martijn van Sonderen en Thijs de Vlieger. Samen staan ze al jarenlang aan de internationele top en vormen daarmee HET drum & bass-exportproduct van Nederland.
Nik Roos en de Thijs de Vlieger begonnen in 1998 samen muziek te maken, waarna ze drum & bass ontdekten. Na een aantal succesvolle samenwerkingen met Martijn van Sonderen kwam ook hij bij Noisia terecht. Noisia heeft muziek uitgebracht op alle grote Drum & Bass labels, zoals; Teebee's Subtitles, Rob Playford's Moving Shadow, Andy C's Ram Records, Virus Recordings en Renegade Hardware. Ze hebben tevens samengewerkt met gerespecteerde drum & bass artiesten als; Cause 4 Concern, Teebee, Phace, Black Sun Empire en Bad Company UK.
NOISIA @ Lowlands 2009
Begin 2009 kwam de Engelse groep The Prodigy met het nummer "The Omen" waar Noisia een remix voor maakte. Deze remix heeft The Prodigy tevens op de plaat uitgebracht. Andere grote artiesten waarmee NOISIA samenwerkte of remixen maakte zijn Moby, KRS-One, Freestylers & Pendulum.
NOISIA bezit zelf twee recordlabels; Vision Recordings is bedoeld voor hun Drum & Bass werk. Regelmatig wordt er samengewerkt met andere producers uit het genre, zoals; Teebee, Mayhem, of MC Verse. Vision's zusterlabel Division Recordings is opgezet voor hun releases in andere genres.
NOISIA 2006 Documentaire
NOISIA is niet alleen actief in andere genres, ze produceren en schrijven ook muziek voor andere artiesten. Zo hebben ze ook muziek geschreven voor korte films en videogames, zoals bijvoorbeeld; Midnight Club 3: Dub Edition, Wipeout Pulse en Wipeout HD (+Fury). Ook hebben ze nummers gedaan onder de Huilende Rappers, waarin ze humoristische teksten combineren met vernieuwende beats. Tegenwoordig maken ze tevens beats voor verscheidene rapgroepen, zoals bijvoorbeeld Foreign Beggars.
Begin 2007 kwam het album Colour of Me uit van Tasha Baxter. Dit album werd volledig geproduceerd door het drietal. Ze ontmoetten Baxter en bandlid Andre Scheepers via internet. Na een aantal samenwerkingen op de eerste demo's werd de tweekoppige band gecontracteerd door EMI South Africa. Het duurde meer dan een jaar voordat het album was afgerond. Het eindproduct is een pop-album met verschillende muzikale invloeden, zoals Reggae, Drum & Bass, en gangbare Pop.
MC JAY: MC Jay komt evenals de in Heerlen geliefde DJ Nymfo uit het warme nest van de Red Zone crew in Eindhoven! Na jarenlange successen werd in 2006 besloten te stoppen met Red Zone en ging ieder zijn eigen creatieve weg. MC Jay vond zijn eigen zone in het hosten van het Reggae Sundance festival en het Gentse dnb spektakel STARWARZ, waarvan we de resident Millenium Kru in 2008 te gast hadden. In 2007 stonden JAY & Nymfo zelfs o.a. op Lowlands. In Hilversum legde hij zich toe op het organiseren van de 'DnB XxL' avonden met welbekende DJ's als Goldie, Flight & Teebee maar ook DNNB oud bekenden als Black Sun Empire, Milennium Kru, Nymfo & Adi-J. We zitten duidelijk op 1 lijn met MC Jay, de vraag is, welke lines heeft JAY voor ons in petto vanavond met NOISIA!